The Sims 3

The Sims 3 dla Windows Phone

Trzecia część Sims na Windows Phone

The Sims 3 to mobilna wersja popularnej gry The Sims na telefony z systemem Windows Phone. Jeśli uwielbiasz Simy tak bardzo, że nie chcesz się z nimi nigdy rozstawać, to The Sims 3 na Windows Phone będzie dla Ciebie grą jak znalazł.Serii The Sims... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Kultowa gra nareszcie na Windows Phone
  • Łatwe sterowanie

Wady

  • Tysiące wkurzających potwierdzeń

Dobry
7

The Sims 3 to mobilna wersja popularnej gry The Sims na telefony z systemem Windows Phone. Jeśli uwielbiasz Simy tak bardzo, że nie chcesz się z nimi nigdy rozstawać, to The Sims 3 na Windows Phone będzie dla Ciebie grą jak znalazł.

Serii The Sims nikomu nie trzeba przedstawiać. Prosta gra, dzięki której możemy stworzyć swoje wirtualne "ja", rozwijać je i pielęgnować zdobyła popularność i rzeszę fanów na całym świecie. Gra The Sims doczekała się trzech części i dziesiątków dodatków. Możemy grać w Simsy również online na Facebooku - wystarczy kliknąć w The Sims Social.

The Sims 3 oferuje całkiem sporo z bogatej rozgrywki znanej z Simsów na komputery PC i Mac. Na początku tworzymy postać naszego Sima. Wybieramy płeć oraz cechy wyglądu i od razu możemy zaczynać naszą wirtualną karierę. Nasz Sim musi dbać o potrzeby fizjologiczne tak jak we wszystkich poprzednich częściach gry. Aby w jego życiu nie było nudy The Sims 3 na Windows Phone stawia nas przed różnego rodzaju zadaniami. Czasami oznacza to przyjemną konieczność zagrania w różnego rodzaju mini-gry takie jak gotowanie obiadu czy łowienie ryby.

Sterowanie w The Sims 3 zostało dobrze dostosowane do ekranów dotykowych telefonów. Każdy ważniejszy wybór musimy zatwierdzić dodatkowym kliknięciem. Zapobiega to pomyłce, ale jest też delikatnie irytujące. Mimo wszystko dla fanów Simsów The Sims 3 jest pozycją obowiązkową.

Najczęściej pobierane Strategiczne na windows-phone-7

The Sims 3

Download

The Sims 3

Opinie użytkowników o The Sims 3

Sponsorowany×